Kampa Kamila Maria

Kampa Kamila Maria

Życiorys

urodzona
bez instrukcji obsługi

kolejny błąd
kolejna nauka

brak doskonałości

nadzieja
że nigdy jej nie będzie

Urodziłam się i mieszkam w Lesznie. To miasto, które kocham i związałam się z nim. To tu piszę, fotografuję, tworzę, realizuję się, doświadczam....
Należę do Leszczyńskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury oraz do Dyskusyjnego Klubu Książki w Lesznie. Oprócz wierszy, piszę miniatury liryczne oraz recenzje książek. Uczestniczę w spotkaniach poetyckich. Indywidualne spotkania poetyckie prowadzę w Klubie Seniora PKPS w Lesznie. Nagrodzona zostałam w rożnych konkursach poetyckich, jak i fotograficznych na przestrzeni lat. Do tej pory ukazały się moje cztery tomiki wierszy : „Krokiem szeptu” /2008/, „Frustracje” /2009/, „Zapachem słów” / 2011/, „ Między westchnieniami” /2012/, „ Rozmowy z ciszą" (2013),  „ PonadTO" (2014). Wybrane wiersze ukazywały się w Zeszytach literackich LSTK w Lesznie.


Moją pasją jest fotografia i zbieranie słoników, których mam ok. 700 sztuk. A dlaczego fotografuję? Bo lubię utrwalać piękno, nawet jeżeli nie mieści się w kanonach piękna. Bo czym tak naprawdę jest piękno? Dla każdego czymś innym. Dla mnie piękno jest tam, gdzie mnie zatrzyma, zachwyci, kiedy moja dłoń bezwiednie otwiera migawkę. Tworzę również fotografię niestandardową, niezgodną z kanonami sztuki fotograficznej, której mnie uczono. Wypuszczam wyobraźnię na nieograniczone tereny fantazji. Realizuję pomysły, które wyobraźnia mi podsuwa po szalonym spacerze. Takie prace dają dużo satysfakcji.
Na mojej stronie internetowej - www.krokiemszeptu.galery.pl -  na którą zapraszam, można obejrzeć moje prace.